Wpisz poniżej (na dole strony w żółtej ramce) swoje imię, nazwisko i adres email, a następnie kliknij przycisk "Potwierdź zakup" aby złożyć zamówienie i przejść do płatności.

Oto co otrzymasz:

Nieograniczony dostęp do strony internetowej z 12 animowanymi prezentacjami wideo, z których krok po kroku nauczysz się jak na wiele sposobów błyskawicznie i bez żadnych dodatkowych ćwiczeń spotęgować swoją koncentrację i zdolności umysłowe.

Dowiesz się w nich m.in.


 • Jak w 10 sekund podwoić swoją koncentrację za pomocą techniki pomarańczy. Dzięki niej od dzisiaj, gdziekolwiek jesteś i kiedykolwiek tylko chcesz, możesz w zaledwie 10 sekund wejść w stan silnego skupienia i z łatwości skierować całą swoją uwagę niczym laser, na to co sobie zażyczysz.
 • Jak jednym ruchem pewnej części ciała zwiększyć dostęp do pamięci, dzięki czemu dużo łatwiej przypomnisz sobie dowolne informacje. Na dodatek ta technika świetnie sprawdza się w różnego rodzaju wywiadach, rozmowach kwalifikacyjnych, testach i egzaminach ustnych, gdyż podczas jednego z badań uczestnicy poinstruowaniu aby jej używać uzyskali o prawie 50% lepsze wyniki odpowiadając ustnie na serię pytań.
 • Jak w niecałe 10 sekund na pewien czas zwiększyć swoje zdolności poznawcze. Podczas badania ten jeden trik zwiększył o 34% wyniki testów na pamięć, koncentrację i spostrzegawczość uczestników, którzy go zastosowali. Od dzisiaj możesz wykorzystywać ten sposób już zawsze przed jakąkolwiek nauką, egzaminami, czy pracą i to nawet wielokrotnie w ciągu dnia, aby także szybko zwiększyć swoje możliwości intelektualne. Sam wykorzystuję tę metodę średnio jakieś 4-5 razy dziennie.
 • Jak za pomocą techniki 3 oddechów możesz otworzyć "drzwi do pamięci". Dzięki temu sprawisz, że Twój mózg będzie łatwiej zapamiętywał i jednocześnie łatwiej przypominał sobie informacje. Ta metoda ma udowodnioną skuteczność w obie strony.
 • Odkryjesz wielokrotnie skuteczniejszą metodę na zapamiętywanie nowych informacji. Statystyki pokazały, że większość osób uczy się poprzez wielokrotne czytanie tego samego materiału. Choć najpopularniejsza, to naprawdę kiepska strategia. Badania nad pamięcią odkryły dużo skuteczniejszą strategię, która sprawi, że szybciej i na dłużej zapamiętasz co tylko będziesz chciał.
 • Nauczysz się pewnej intrygującej rozgrzewki umysłowej. Intrygującej dlatego, że jak pokazało jedno z badań - za jej pomocą możesz zwiększyć wyraźnie swoje zdolności intelektualne w zaledwie 30 sekund i jedyne co będziesz musiał robić w tym czasie, to tylko ruszać pewnymi partiami mięśni. Nic więcej. Nawet nie będziesz musiał się na niczym skupiać. Spośród skutecznych rozgrzewek umysłowych to prawdopodobnie najprostsza i najszybsza jaką udało się odkryć.
 • Dowiesz się jak dokładnie wykorzystać ZAPACH do tego aby jeszcze podnieść swoją koncentrację i zdolności umysłowe. Ta metoda jest tak skuteczna, że stosują ją już w biurach niektóre firmy bo eksperymenty pokazały, że przy odpowiednim aromacie nie tylko rośnie koncentracja, ale i zwiększa się dokładność i prędkość pracy oraz popełnia się mniej błędów. W prezentacji poznasz te badania, dowiesz się jaki aromat tak działa i jak go stosować w praktyce.
 • Jeszcze wiele więcej...

A do tego dodatkowo:


 • Kolorową mapę myśli w formacie PDF streszczającą wszystko czego się nauczysz w Kodach Umysłu tak że nie będziesz musiał samemu robić żadnych notatek, tylko możesz śmiało i bezczelnie z rękami za głową po prostu czerpać przyjemność z oglądania animowanych prezentacji, a potem w kilka minut – kiedy tylko zechcesz - błyskawicznie przypomnieć sobie wszystkie informacje z Kodów za pomocą mapy myśli.
 • Prezentację BONUSOWĄ #1: poznasz w niej nową strategia uczenia się bazującą na sposobie w jaki Twój mózg zapisuje informacje. Dzięki temu będziesz w stanie chłonąć wiedzę jak gąbka. Profesor neurobiologii Douglas Fields przeanalizował dokładnie mechanizm, który sprawia, że komórki w mózgu zapisują informacje i dzięki temu odkryciu udało się opracować specjalną strategię nauki pozwalającą maksymalnie wykorzystać nasz potencjał do trwałego zapamiętywania informacji.
 • Prezentację BONUSOWĄ #2: poznasz w niej specjalne ćwiczenie, mające moc rozwijania Twojego mózgu. Skany mózgu pokazały, że mózgi osób wykonujących to specjalne ćwiczenie powiększają się w pewnych obszarach, a zmiany widać już nawet po tygodniu ćwiczeń.

Wpisz poniżej swoje imię, nazwisko, adres email, zaznacz akceptację regulaminu, a następnie kliknij przycisk "Potwierdź zakup" aby złożyć zamówienie.


Twoje dane
Imię
Nazwisko
Adres e-mail
Cena:jednorazowa inwestycja 97 zł
Zapoznałem się i akceptuję regulamin.
Poproszę także o dostęp do informacji o nowych produktach, promocjach oraz dodatkowych darmowych materiałach wysyłanych przez newsletter Rozwojowca.

Jeśli chcesz otrzymać fakturę VAT, napisz do nas na kontakt@kodyumyslu.pl po opłaceniu zamówienia.

Uważam, że Kody Umysłu to naprawdę (uwaga, tu zaskoczenie) kawał dobrej roboty! ;)

A bonusowe prezentacje wg mnie są po prostu rewelacyjne! Szczerze mówiąc, to oglądając je po raz pierwszy pomyślałem, że żałuję, że się już nie uczę.

Ogólnie produkt bardzo udany, moim zdaniem może mieć ogromny wpływ na polepszenie efektywności nauki każdego ucznia/studenta, który zastosuje choć 3 techniki z zestawu.

-- Jakub Rauba

Uważam, że kurs jest profesjonalnie, a jednocześnie bardzo życiowo i po ludzku przygotowany i na ile się uda będę na pewno korzystać z Twoich następnych propozycji i polecać kurs znajomym ;)

Dzięki wielkie!

-- Marta Wojtaszek

Pozdrawiam serdecznie i dziękuję za Twoje prezentacje. Wnoszą powiew świeżego powietrza - nie tylko ze względu na treść ale i na formę. A ta niedościgniona zwięzłość ...

Gratuluję i zazdroszczę

-- Tadeusz

Nad bezpieczeństwem i wygodą płatności czuwają Przelewy24.pl - największa na polskim rynku firma obsługująca płatności elektroniczne realizowane w sklepach internetowych.

Przelewy24.pl